HomeПро нас

Про нас

       

Приватне підприємство «Укрпідшипник - Кіровоград» було засноване 2004 році, і незважаючи на малий строк існування на ринку в даний момент вже являється надійним та стабільним  партнером з продажу підшипників та іншого асортименту своєї продукції. Ми підтримуємо дружні та теплі стосунки зі своїми клієнтами, що дає нам можливість як найкраще та найточніше підбирати саме те, що Вам потрібно.

       ПП «Укрпідшипник - Кіровоград» є  зразком справжнього сімейного бізнесу. Фірма, яка була заснована як невеличкий родинний бізнес, швидко переросла в сильну та надійну опору сільськогосподарському бізнесу. Сімейне тепло дало наснаги до праці, і передало бажання допомагати оточуючим.

        На сьогоднішній день ми пропонуємо продукцію таких світових брендів, як:  SKF (Швеція), SNR (Франція), SCHAEFFLER GROUP (INA, FAG) (Генрманія), СХ (Польща), ВАТ «Минский подшипниковый завод», TIMKEN (США), NKE (Австрия), ZKL Group (Чехия),CRAFT (Прибалтика),  KG International FZCO (ОАЭ), KINEX BEARINGS (Словакия), KOYO (Япония), KYK (Японія), NACHI (Япония), NSK(Японія), FERSA (Испания), ВАТ «ХарП» (Харківський підшипниковий завод), ВАТ «10-ГПЗ», ТОВ «ТД «АПЗ-20»,ВАТ «4СПЗ» (Самарський підшипниковий завод); Contitech (Германия), Gates (США),Optibelt (Германія), Rubena (Чехія), GoodYear (США); Donaldson (США); BELLOTA(Іспанія), Велес –Агро (Україна); Corteco (Германія);

Маємо надію на плідне співробітництво з Вами в майбутньому.

З повагою та надію на співпрацю, ПП «Укрпідшипник - Кіровоград»

 

Хто на сайті :

Сейчас 4 гостей и 2 зарегистрированных пользователей на сайте
  • Charleshog
  • leonaiz2

Зв'язок з нами

(0522) 35-77-91, 050-814-61-75

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вул. Роднікова, буд.№86, м.Кіровоград, Україна
Магазин : пр.Інженерів,8(територія "Агросоюзу")

 omaya0505