HomeПродукціяЗапчастини на Claas

Claas

     Ринок сільськогосподарської техніки на сьогодні надзвичайно насичений. В Україні, зокрема, представлено десятки різних вітчизняних і зарубіжних компаній. І всі вони як одна переконують українських аграріїв у своїй «правильній» ідеології, спрямованій насамперед на покупця. Проте досить часто за такими солодкими обіцянками криється гірка правда, яка заводить у глухий кут і без того обтяженого проблемами вітчизняного селянина. Тому й останніх можна зрозуміти за їхню прискіпливість під час вибору дилера тієї чи іншої компанії-виробника. Ідеологія ж компанії CLAAS полягає у ефективній співпраці з клієнтами, прозорих ділових та партнерських відносинах, які є запорукою двостороннього успіху.

     Історія заводу CLAAS сягає у далекі 20-ті роки ХХ ст. Саме тоді було визначено напрям діяльності, якому компанія слідує протягом багатьох років. І хоча часи змінюються, а технологічний прогрес не стоїть на місці, CLAAS як і раніше випускає продукт, який акумулює у собі попередній досвід, при цьому відповідаючи всім сучасним вимогам.

    Географія діяльності компанії уже давно вийшла за межі Німеччини, відповідно техніку CLAAS можна побачити на полях майже усіх країн світу. Україна як держава, котра завжди вабила до себе інвесторів своєю сільськогосподарською галуззю, не залишилася поза увагою німецького виробника. І ось уже протягом майже 20 років українські аграрії мають нагоду долучитися до світової спільноти шанувальників продукції CLAAS.

     Наша робота в Україні розпочалася на початку 90-х років минулого століття, -- розповідає регіональний директор по Україні Томас КЛАУССНІТЦЕР. -- Звичайно, за цей час багато чого змінилося і у світі, і у державі, проте наша філософія залишається незмінною: CLAAS -- сімейне підприємство, і всі наші клієнти є членами цієї великої родини. В першу чергу ми орієнтуємося на нашого споживача, тому всі дослідження і розробки, які виконуються на заводі, базуються на побажаннях клієнтів. Ними сьогодні є великі і середні підприємства з різними умовами праці. Індивідуальний підхід та прозорість у відносинах є запорукою успіху. Тому встановлюючи контакт з потенційними клієнтами, ми намагаємося забезпечити ефективну співпрацю, яка має базуватися  на взаємній довірі

Хто на сайті :

Сейчас 7 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Зв'язок з нами

(0522) 35-77-91, 050-814-61-75

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вул. Роднікова, буд.№86, м.Кіровоград, Україна
Магазин : пр.Інженерів,8(територія "Агросоюзу")

 omaya0505